רעיונות לקיץ נסיעות משפחתיות – 10 שיטות לקיום חופשה בלתי נשכחת

נמצא ממש מעבר לפינה. האם אתה מתכנן את החופשה המשפחתית שלך עם הילדים? אחי בטוח עסוק בפעילות זו, מכיוון שהוא נוסע הרבה יותר והרבה יותר עם האחיינית המקסימה שלי (התמונות המשפחתיות שלהם למטה!). למעשה, זה אחד החלומות שלי לטייל איתם גם!

ג’ונתן ואני טרם היו לנו ילדים אבל טיילנו עם משפחות, מרוצים כל כך הרבה על הכביש והקשבנו לסיפורים רבים על הניצחון והמאבקים של נסיעה כמשפחה. יש לזה את היתרונות שלה אבל זה יכול להיות אתגר אם אתה לא מתכנן קדימה!

ככאלה, האמנו שנוכל לעזור לך על ידי אספקת לך רעיונות קיץ טובים של נסיעות משפחתיות שיאפשרו לך להשתעשע עם ילדיך, והרבה יותר חשוב, ליצור זיכרונות מתמשכים. הם רק ילדים כשצודקים, אז אתה צריך להפיק את המרב!

תוכן העניינים

10 שיטות כדי לוודא שחג משפחתי מהנה ובלתי נשכח
תִכנוּן
1. תן לצעירים זמן – הרבה זמן.
2. הזמינו מקומות לינה מראש.
3. תערוך אותם.
בידור
4. תן להם מצלמה!
5. התחל אותם בספרינגס.
6. הורד אפליקציות ידידותיות לפעוטות.
7. תנו להם לנצל את התחבורה הציבורית.
בריאות ובטיחות
8. לבש את הצעירים כראוי.
9. לנסוע עם כרטיס אלרגיה.
10. שקול צרכים מיוחדים.

10 שיטות כדי לוודא שחג משפחתי מהנה ובלתי נשכח

עשה מאמץ להרכיב חופשה משפחתית שכולכם תאהבו לקיץ. ישנן טונות של אפשרויות בחוץ, אבל אם אתה רוצה קלות, כיף ואמינות, בדוק את החופשות של תומסון.

אפילו טוב יותר, אתה יכול לקבל הצעות ותעריפי הנחה המשתמשים בקודי השובר שלי! אסור לחופשה משפחתית נהדרת להיות מיוחד עבור אלה שרק עם התקציבים הגדולים ביותר, נכון?

כאן תוכלו לקלוע מגוון הצעות ממלונות, טיסות ופעילויות ידידותיות לילדים במגוון יעדים. עכשיו אין באמת שום סיבה שלא תוכל לחופש חופשה משפחתית מרהיבה בקיץ הקרוב. עכשיו, לטיפים!

תִכנוּן

1. תן לצעירים זמן – הרבה זמן.

ההמולה והתרסקות הם חלקים רגילים של נסיעה, בין אם זה רץ משער אחד לשני בשדה התעופה או מתנפחים לרחוב הסמוך כדי להימנע מתור מאסיבי בחנות בולטת. בור זכור, לילדים לא אכפת בשום דרך ללחצי הנסיעה.

הם רוצים לרדוף אחרי הפרפר הזה, לראות על מה התצוגה המרגשת, לגעת בבעלי החיים, לקיים אינטראקציה עם ילדים אחרים בסביבה או ללכת לשירותים כרצונם. אתה עלול למצוא את הדברים האלה כהסחות דעת או הפרעות, אך העניין הזה לילדים. הם סקרנים וזה הטוב ביותר פשוט לאפשר להם להתאפק על ידי מה שמעניין אותם. אחרי הכל, האם טיול זה לא צריך להכניס אותם לעולם שם בחוץ?

אז תן להם את הזמן לעשות זאת גם אם זה מצביע על נסיעה בקצב איטי בהרבה. למעשה, זה הטוב ביותר אם אתה מפן את כל פרטי הסיביות האלה בתוכנית הנסיעות שלך, כך שיש צורך נמוך יותר למהר מנקודה אחת למשנהו. חוץ מזה, זה חג. אפשר לצעירים לעשות דברים בשעות הפנאי שלהם. לספק להם את הזמן והסיכוי שהם צריכים לחקור, להתפעל, לדוכן ואפילו להתפרצויות זעם.

כן, זה עשוי להצביע על כך שתוכלו לראות רק שמונה מיקומים במקום 15, אבל החוויות שהילדים שלכם יהיו יהיו הרבה יותר מבריקים ומעוררים. צור מסגרת זמן משתלמת והיה הגיוני עם מסלול הטיול שלך. החג שלך יהיה הרבה יותר בלתי נשכח עבור כולכם ופחות סביר שתאבד את מגניב. כולם מנצחים!

2. הזמינו מקומות לינה מראש.

כזוג, יתכן שחשפת בספונטניות של הנסיעות, אך אינך יכול להכניס את ילדיך לסוג זה של אי וודאות. זה אולי מרגש ומקסים להשאיר פרטים למקריות אבל תאמין לי, הצעירים שלך לא יעריכו את הגישה חסרת הדאגות הזו, במיוחד כשהם שחוקים ורעבים.

הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לעבור ממלון למלון למקום הבא לנסות למצוא חלל פנוי בזמן שהצעירים שלך חרדים וקשקשניים. אם הם היו בדרך או בטיסה במשך תקופה ממושכת, הם רוצים הקלה בהקדם האפשרי: מיטה חמה, מיזוג אוויר, החלפת בגדים חדשה ואוכל. ההנמקה איתם לא תיקח אותך רחוק בקטגוריה זו. סביר להניח שאתה נלחם מכיוון שאתה ככל הנראה מותש כמוהו.

חוץ מזה, הכל גם בסיסי לעצור את הקטסטרופה הזו. פשוט הזמינו קדימה. אתה נמנע מהתמוססות וחרדה מיותרת על ידי עולה 10 דקות במחשב או בסמארטפון שלך להזמין לינה שתשגיח על הצרכים שלך.

טיפ בונוס: שקול חילופי בתים עם משפחה אחרת. אתה יכול בסופו של דבר עם בית מוגן לילדים עם מתקנים שהקטנים שלך יעריצו, כמו בעלי חיים להסתכל עליהם, גני שעשועים ושטחים פתוחים גדולים. פרטים קטנים לעתים קרובות מייצרים או שוברים חג משפחתי. האמינו על מה שיפנה לילדיכם הרבה ואתם בטוחים בחינם מהרבה צער.

עם זאת, אם אתהרוצה אירוח במלונות, הקפד לחפש הצעות משפחתיות כמו תעריפים מוזלים בחדרים גדולים יותר, ארוחות חינם לילדים או מועדון קיד בפיקוח. ברשתות המלונות הגדולות יותר יש מתקנים והנחות ספציפיות המכוונות למשקי בית ואין סיבה שאסור לך לנצל. קצת מאמץ עושה את הטכניקה יפה.

בנוסף, כשהילדים מתבשרים ונשמרים בנוח ועסוק, זה מצביע על כך שיש לך זמן חינם גם ליהנות עם עצמך או עם בן / בת הזוג.

3. תערוך אותם.

במיוחד אם יש לכם ילדים גדולים יותר, תערכו אותם בתכנון החג. שב יחד ושאל מה הם רוצים לעשות או מה הם רוצים לראות. קבל את הרעיונות שלהם.

האם הם רוצים לטייל או לעשות קצת קיאקים? האם הם רוצים להישאר בעיר אגם או בחוף הים? מה הרבה יותר מהנה: טיול דרך או בדיקת הג’ונגל? האם שלושה ימים מספיק לטיול או שיש צורך להאריך את הטיול הזה לשבוע?

הציעו להם בחירה ומחפש קלט. הם יעריכו את זה מאוד. זה מראה שאתה באמת הופך את זה לחוויה כוללת והרבה יותר חשוב, שאתה מעריך את נקודת המבט שלהם במקום רק להטיל עליהם כל מה שתרצה. זה חג משפחתי, אחרי הכל, כולם חייבים לקבל מדינה על מה שמתרחש כל עוד הוא מציאותי, נכון?

חוץ מזה, הרעיון שלך לגבי מה שמגניב עבור הצעירים אולי לא בדיוק כמו מה שהם תופסים! בטח, אתה מאמין שגן החיות של ילדים מקסים אבל זה לא יאמת כדאי אם הצעירים מרגישים גם זקנים גם בגלל זה או שהם לא משועשעים כמוך.

בנוסף, אתה עלול להיות המום מכמה מהדברים המהנים שהם חשפו לגבי היעד שלך עם מחקר מחקר באינטרנט. פשוט תשאל! יש להם כל הזמן בעולם לעשות את מחקר המחקר והם תמיד נמצאים באינטרנט. השתמש בזה לטובתך ותן להם לציין אטרקציות ומסעדות חובה לראות שאתה לא יכול לפספס!

בידור

4. תן להם מצלמה!

Time Away הוא הסיכוי הטוב ביותר לילדים ללמוד על דברים חדשים ולהרחיב את השקפתם על העולם. מדוע אחרת היית לוקח אותם למדינה חדשה או יעד חדש בכל מקרה? הכפוף להם לאמת גדולה יותר בטוח משפר את צמיחתם והתפתחותם.

ואיזו שיטה טובה יותר עבורם לנייר את החוויות החדשות הללו מאשר לצלם תמונות? הרם עבורם מצלמה חזקה וידידותית לילדים ותן להם לתפוס הכל. הם יהיו הרבה יותר ממוקדים ומקצוות את המתרחש סביבם, ובנוסף אתה יכול להיות המום לדעת דבר או שניים על מה שמעניין את הצעירים שלך על סמך התמונות שהם מצלמים.

זה יכול להיות דגים, פרחים, סירות, מפלים, תפוחים או לחם – אלה יכולים להיות חמודים. פשוט הקדיש אותם לפי המון תמונות של רגליים וגלגלים שהם צפויים להגיע מהנוף הגבוה בברך! למשהו כל כך פשוט, זה בהחלט דבר אחד שהם ייהנו ממנו בטיול שלך.

טיפ נוסף: הפוך את זה להרבה יותר כיף על ידי מתן משימה מסוימת או משימה. לדוגמה, אם אתה בודק פארק לאומי, אתה יכול לבקש מהם לצלם את כל בעלי החיים שהם רואים או פטריות או פרחים לאורך הדרך. אם אתם בסיור בעיר, הנחו אותם לתפוס תמונות של כל האנשים שהם מוצאים מעניינים או מסקרנים.

זה גורם להם לעבוד ולקיים אינטראקציה הרבה יותר עם הסביבה שלהם. הם שמים לב במיוחד, מה שמצביע על כך שהם לומדים יותר, החושים שלהם מעורבים טוב יותר והם שקועים במלואם בהרפתקאת הנסיעות המשפחתית שלך.

5. התחל אותם בספרינגס.

ארזו ספר אלבומים שהם יכולים למלא בתמונות, תכשיטים ומזכרות אחרות כשאתה יוצא לטיול שלך.

הדפיסו את התמונות מהמצלמות שלהם, שמור את הגזעים מפארק הסגנון, תפוס את הקבלה מהמסעדה האהובה עליהם, אסוף גלויות, לחץ על פרח – יש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לילדים שלך לתפוס את כל הטוב זיכרונות מהחופשה שלך.

זו פעילות שהם יכולים לעשות בעצמם כתפקיד אישי או שתוכל לשתף בכיף ובקשר כפי שאתה מבצע ביחד.

מה שמייד בראשנים הוא שהם נשארים בהווה והם תמיד מחפשים דברים חדשים שיוסיפו לספר האלבום שלהם. בכל מקום שאתה הולך, הם יחפשו משהו מיוחד, כלומר, הם יישארו במלואם של מה שאתה עושה או רואה. הם מאורסים ואינטראקטיביים. מה הרבה יותר אתה יכול לבקש?

קל להביא אותם לתפקיד. לדוגמה, אם אתה לוקח אותם למסעדה נהדרת, תן להם לצלם את האוכל והמקום האמיתי. בקש מהם לבחור את האוכל האהוב עליהם ולתקדם אותו עם תמונה. תן להם לשמור על הקבלה לאחר שתרגל את החשבון ולגרום להם לחבר משהו על גבו, כמו איך הם היו מסכמים את החוויה או מה הם אוהבים הרבה על זה. ואז, צרף הכל בספר האלבום שלהם!

כבונוס נוסף, יש להם משהו גדול באמת וכדאי להראות לחברים שלהם ובני משפחה אחרים כשהם חוזרים מהטיול שלך.6. הורד אפליקציות ידידותיות לפעוטות.

אתה תמיד יכול להביא צעצוע או שניים, אבל אם אתה רוצה הרבה יותר מקום, טען את הגאדג’טים שלך עם אפליקציות ומשחקים כדי לשמור על הילדים תפוס בטיולי דרך ארוכים או בטיסות. אלה יסתגרו אותם היטב ואתה לא צריך לענות על 10,387 שאילתות של “האם אנחנו עדיין שם?”

כמובן שתוכלו לארוז גם חידות, מדבקות, ספרים, עפרונות צבעוניים או קסמים, או שיש להם את המקבילה בצורה אפליקציה. הפעילויות צריכות להיות בזרם קבוע!

ילדים עייפים לשמצה ולכן זה הטוב ביותר למצוא מוכנים. זה מחמיר אם הם מרותקים למרחב קטן. דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לאפשר להם לארוז תרמיל משלהם. הם יכולים למלא את זה בצעצועים ובדברים שהם בחרו בעצמם להביא לטיול שלך.

רק זכור לבדוק את התרמילים לפני שאתה עוזב. אולי גם אוסף הבול או הקליפות של ילד אחד זה קצת הרבה!

7. תנו להם לנצל את התחבורה הציבורית.

ילדים אוהבים את החידוש וזה מרגש אותם. בטח, יתכן שיש להם חרדות לקפוץ ברכבת בפעם הראשונה, אך ברגע שהם מתבהרים פנימה, הם בטוחים ליהנות מהמראות החדשים ונראה שמסביב להם.

זה מספק במיוחד עבורם אם אתה בודק מדינה אחרת בשפה אחרת. רק שם תחנות הרכבת ימלאו את אוזניהם במשהו אקזוטי. אתה יכול אפילו לבקש מהם לחזור על זה בשבילך או שיהיה לך דחיפה כשהם שומעים את התחנה שאתה יורד בה!

טקסים חדשים אלה ירתקו אותם בוודאות. וזה לא מוגבל רק לרכבת. תן להם לנסוע באוטובוס או בסירה, או כל שיטת העברה שיש שאינם זמינים בבית. לא רק שתחסכו בהשכרת המכונית, לילדים יהיו גם זיכרונות חדשים.

בריאות ובטיחות

8. לבש את הצעירים כראוי.

איך אתה יכול לצפות מהילדים שלך ליהנות בשלג אם התאמות הסקי שלהם הן ארבעה גדלים גדולים? יהיה להם קשה באותה מידה ליהנות מיומם בים הפתוח ללא מכשירי צף אישיים שאושרו על ידי שומר החוף.

זה פשוט הרבה יותר קל ובטוח אם אתה נותן לילדים ללבוש בגדים מתאימים. הם יהיו הרבה יותר נוחים בסביבתם החדשה ויהיו מאושרים יותר להסתובב. בדוק את מצב מזג האוויר ביעד שלך והתכונן. עשו זאת קדימה כך ששום דבר לא יישאר מאחור.

הכן את הכפפות, וודא שהסווטשירט מתאים בצורה מושלמת, אורז את נעלי הבית כך שהם לא יפגעו ברגליהם בסלעים או בקיפודי ים. אין שום סיבה שלא תהיה לך את הציוד הטוב ביותר הזמין! אם אינך רוצה לבזבז על זה הרבה כסף, עבור לחנויות חסכוניות או לשאול מבני משפחתך הממושכים שיש להם גם ילדים.

9. לנסוע עם כרטיס אלרגיה.

זה נחוץ אם למישהו מהילדים שלך יש אלרגיות חמורות. ציין את האלרגיה וכמה הטוב ביותר להתייחס אליו בשפת היעד שלך.

לדוגמה, אם אתה משפחה סינית, ברור שזה הטוב ביותר לקבל את כרטיס האלרגיה בגרמנית אם אתה מסייר בגרמניה מאשר במנדרינה הילידית שלך – אתה רוצה שאנשים יוכלו לעזור לילדך במהירות, למקרה שאתה לא שם כדי לעשות זאת בעצמך.

10. שקול צרכים מיוחדים.

לצעירים עם צרכים מיוחדים, חפשו את המלצותיהם של הורים או משקי בית אחרים עם ילדים שחווים מאותו מצב בדיוק. זה נהדר לא רק לרעיונות אלא גם לתמיכה ומוטיבציה.

כמו כן, כשאתה פוגע בדרך, וודא שלילדך יש צמיד זהות עם פרטי מצבו, הטיפול שלו ומידע הרופא במקרה חירום. מה שזה עושה זה להוסיף שכבת בטיחות במהלך הנסיעה שלך. ככל שנוח הרבה יותר את דעתך, כך אתה יכול לדאוג לצרכים של המשפחה שלך וככל שתוכל ליהנות מהזמן שלך ביחד.

לקבלת הרבה יותר רעיונות ורעיונות, תוכלו לבדוק את האינפוגרפיקה שלנו למטה! =)

אתה בפינטרסט? הצמיד את אלה!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *