העיסוי הטוב ביותר בבוסטון: מקורבי העיסוי של בוסטון

קייט הרפתקנית כוללת קישורי שותפים. אם תבצע רכישה באמצעות קישורים אלה, אני ארוויח עמלה ללא עלות נוספת עבורך. תודה!

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

תמונה: Grand Velas Resort

מצאתי את העיסוי הטוב ביותר בבוסטון: מקורבי עיסוי בוסטון בכיכר קופי. אני לא יכול להמליץ ​​על החברה הזו מספיק!

אני יודע שרבים מכם מגיעים לאתר זה לטיפים של בוסטון. תן לי לספר לך משהו: היו לי המון עיסויים בבוסטון, אבל אחרי שהלכתי למקורבי עיסוי בוסטון, אני לא אלך לשום מקום אחר.

מקורבי העיסוי של בוסטון הוקמה על ידי אריק דריקו בשנת 2009. לראשונה הלכתי לראות את אריק כשעבד לתרגול אחר, ונדהמתי מהטכניקה שלו הכי טוב.

העיסוי היה אינטנסיבי ביותר מבלי שהיה כואב, ואריק הצליח להצביע על כמה מבעיות הכאב שלי מבלי שאמרתי זאת אפילו. לאורך כל התהליך הוא הסביר כיצד הכל עובד בשרירים השונים.

לפני שעזבתי, הוא הראה לי מתיחות שיפחיתו את הכאב שבדרך כלל הרגשתי בירך, שריד של פציעה ברגל. זה היה הרבה יותר ממה שציפיתי, וכל כך הרבה יותר ממה שחוויתי בכל מקום אחר בבוסטון!

דרך אריק למדתי את היתרונות של טיפול בעיסוי. הרבה יותר מסתם פעילות MEDSPA, טיפול בעיסוי הוא דרך לשמור על בריאותך. היו לי בעיות גב כי ימי המלצריות שלי בקולג ‘, וחשבתי לראות כירופרקטור זו האפשרות היחידה שלי. לא כל כך. אריק אפילו עובד עם רצי מרתון בוסטון וטריאתלטים של איירוןמן כדי לעזור להם להגיע לפוטנציאל שלהם!

הבריאות שלך היא הנושא העיקרי אצל מקורבי העיסוי של בוסטון. למעשה, אם יש לך ביטוח בריאות, אתה מקבל הנחה של 25%. והטיף אסור בהחלט.

אחרי שני המפגשים הראשונים שלי עם אריק, קיבלתי עיסוי באחד הספא הטובים ביותר בלאס וגאס – והשוואה לאריק, העיסוי בווגאס היה כל כך יסודי, כמעט יצאתי החוצה. אחרי שחוויתי את העיסוי הטוב ביותר בבוסטון, הייתי מפונק כל החיים!

אריק הוא גבר די הרפתקני במיטבו – הוא גולש במסצ’וסטס באמצע החורף! אבל מעבר לכך, הוא אדם נהדר – הוא כל כך מעורב בעבודות פילנתרופיה וצדקה, החל מצילון כלבים ועד קבוצות ניקיון ביסוד חוף. יש לו אפילו ימים שבהם כל הכנסותיו נתרמות למטרות צדקה, כמו הקלה בהאיטי.

יש אנשים שמדברים על הפיכת העולם למקום טוב יותר – אריק למעשה חי אותו. וזה בדיוק סוג החברה המקומית שאני רוצה לתמוך בה.

מעבר לכך, אני אוהבת שהמשרד ממוקם בנוחות בצורה הטובה ביותר בכיכר קופי, על גבי הסטארבקס בוילסטון ובברקלי, ואני מעריך שתוכל לתאם פגישות ברשת.

אם אתה מתכנן לבדוק את בוסטון בזמן הקרוב, וודא שאתה מקבל את העיסוי הטוב ביותר בבוסטון: מקורבי העיסוי של בוסטון. תודה לי.

בקר באתר האינטרנט של חברת Boston Essite Associates כדי ללמוד הרבה יותר ולהרגיש חופשי לחלוטין להזמין פגישה באופן מקוון! תגיד לאריק ששלחתי לך.

הפוסט הזה היה בחסות מקורבי עיסוי בוסטון, אבל כל דעה כאן מאוד מאוד שלי. להגיע לסקור מקום שאתה אוהב הוא התרחיש הטוב ביותר!

קבל עדכוני דוא”ל מ- Katenever מתגעגע לפוסט. בטל את המנוי בכל עת!

שם פרטי שם פרטי
שם משפחה
הדוא”ל שלך בדוא”ל שלך
שלח

שתף בטוויטר
שתף בפייסבוק
שתף בפינטרסט
שתף במייל

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *