5 משחקי רכב שמשלבים מדע בנסיעת הדרך בקיץ שלך

בהמשך הקיץ, משפחתי ואני ניקח את טיול הכביש הרשמי הראשון שלנו ואני ממש מתרגש. אנו ממריאים שבועיים לנסוע מוושינגטון הבירה לבוסטון, ועושים עצירות שונות לאורך הדרך באטרקציות היסטוריות, פארקי מים ומוזיאונים.

אנו נארוז את ציוד טיול הדרך הרגיל כדי לשמור על בידור הילדים, כמו ה- iPad, נגן DVD נייד וספרי צביעה, אבל באמת, יש רק כל כך הרבה שאתה יכול לשחק, לצפות ולצבע במשך כמה שעות. בנוסף, אני רוצה ליצור אינטראקציה עם הילדים שלי, לפחות עד שהם יתחילו להטריד זה את זה. אז נשחק גם כמה משחקי רכב, משחקים שבהם הילדים שלי יחשבו על מדע (והם אפילו לא יידעו את זה). להלן חמישה מהמשחקים האהובים עלי כדי לשמור על ילדים עסוקים ולומדים בכל טיול דרכים.

שחק ABCs של בעלי חיים: החל מ- A, האם ילדיכם תופכים למנות חיה שמתחילה במכתב הבא. אז ילד אחד עשוי לצעוק “אנטילופה” והקראת “פרפר”. מקשים יותר על ידי הגבלת בעלי חיים לפרוותי או כאלה ששוחים. קח זמן לדון במשותף לבעלי החיים השונים או לא משותפים. לחלופין, השחקנים יכולים לחלוף החל מהאות ‘א’ שיש לו שחקנים אחרים לשאול שאלות כן או לא כדי לנחש את שם החיה.

קח את אתגר המינים: שחקנים מתחלפים בבחירת חיה, ואז הולכים קדימה ואחורה לקרוא לבעלי חיים אחרים מאותו המין, כמו יונקים (למשל, כלבים, חתולים). לחלופין, לערבב את זה בכך שכל ילד שם חיה אחרת באותה משפחה, כמו כלבים (למשל, תחשבים, פודלים וכו ‘). לאחר מכן תוכל לבקש מהילדים שלך לשתף מה זהה ומה שונה בכל חיה במין או במשפחה.

בינגו טבע: למשחק זה, איסוף ארגז צהריים מתכת רגיל וכמה מגנטים קטנים. צור כרטיסי בינגו עם תשע או 25 ריבועים. צייר בעלי חיים שונים, עצים, עננים ומקורות מים (למשל, נחלים, נהרות) ילדים עשויים לראות לאורך הדרך. המגנטים ישמרו על הקלפים המחוברים לקופסת המתכת וישמרו על שבבי בינגו ליפול על הרצפה או למושבים. דנו בהבדלים ובמאפייני הבחנה בין הקטגוריות השונות בכרטיסי הבינגו ככל שממלאים כל חלל.

שם את המבנה הזה: האם ילדיך תופכים מזהים מבנים שונים מעשה ידי אדם שהם רואים מהחלון, כמו אסמים, דוכני אגרה, מסעדות וכו ‘. כשהילדים מוכנים, לבעוט את המשחק במגרש על ידי כך שהם מצמצמים את המיקוד על ידי צבע או חומר בנייה (למשל, לבנים, עץ). אבל אל תפסיק שם. תביא אותם לחשוב כיצד נבנה כל מבנה. תן להם לספר לך יותר על התצפיות שלהם (למשל, בית חווה כפרי, אולם בינגו ישן שכבר לא נמצא בשימוש).

הכניסו את הראש בעננים: בשנה שעברה, בתי בת השמונה למדה הכל על עננים וכעת יודעת שענני קרוס הם העננים הדקים והמרופפים, ואילו ענני המצטבר הם העננים הגדולים והנפוחים. אז למה לא לתורן תורות עננים ולהיות מדעיים על ידי זיהוי אילו סוגים של עננים הם. לילדים קטנים יותר, זהה צורות בעננים והרכיב סיפורים על המתרחש בשמיים.

לפני שאתה יוצא לטיול הדרך שלך, עיין באתר Wiz Wiz Kids. פנו אל החלק על עננים ותמצאו המון מידע נהדר על כל סוג ענן. בנוסף, אתה והילדים שלך תקבלו את הסקופ כיצד עננים נעים ומדוע עננים הופכים לאפורים. יש גם כמה תוכניות שיעורים שיעזרו ללמוד עוד יותר על עננים ומזג אוויר.

האם יש משחקים שאתה אוהב לשחק במכונית עם הילדים שלך? השאירו הערה בסעיף התגובות למטה.

ארין גיפפורד היא אם לארבעה שיש לה בלוג נסיעות משפחתי, Kidventurous, שנבחר לאחרונה כבלוג הנסיעות המשפחתי הטוב ביותר על ידי מגזין ההורים. עקוב אחריה בפייסבוק ובטוויטר לייעוץ ועסקאות משפחתיות.

קָשׁוּר

4 אפליקציות לטיול כבישים למשפחות כשאתה יוצא לטיול דרך משפחתי, סביר להניח שתתלהב מההרפתקה העומדת לפנינו. לפני שתתחיל, תצטרך לארגן את המסלול, הפעילויות ואפשרויות הלינה שלך. כדי לעזור לך במשימות אלה, יש כמה אפליקציות לטיול דרכים נאות שאולי תרצה …
10 במרץ 2021 ב”פוסט אורח ”

כיצד לשמור על ילדיכם בבידור במהלך מסע ארוך לרכב כאשר הם יוצאים לטיול אפי, כולנו יודעים שילדים יכולים לקבל טווח קשב קצר יותר ויכולת לשבת במקום אחד לפרקי זמן ממושכים. אם אתה מבקר בארצות הברית מחו”ל – וכבר בחרת את המכונית השכורה הטובה ביותר וסיימת את רישום ה- ESTA שלך ל …
26 בפברואר 2018 “פוסט אורח”

משחקי לוח עם נושא הנושאים על פני מסווה של חופשה, רק כשאנחנו מגיעים לבגרות אנו מבינים לחלוטין טיול דרך הוא שיעור לימודי חברה אמיתיים עם גוונים של קרטוגרפיה. מפות דרכים וניווט בסיוע GPS בצד, אחת הדרכים להכין ילדים עם כישורי גיאוגרפיה לפני טיול היא משחקי לוח הנושאים לנסיעות; וכלול …
1 ביולי 2012 “מתנות וציוד”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *