5 הצעות בדיוק כיצד תוכלו לאזן את המקצוע שלכם, כמו גם נסיעות

בתרבות הפיליפינית, בהיותם אמצעים מצליחים, לסיים את לימודיהם באוניברסיטה, בעבודת עבודה נהדרת, להרוויח משכורת נהדרת, בעלי מכונית/בית טוב, להיות נשואים כמו גם להביא ילדים.

צילום על ידי הלשכה למינהל קרקעות אורגון וכן וושינגטון סמ”ק על ידי 2.0

נסיעה או תרמילאים לעולם אינם חלק מהדרישות של הצליח. אבל מה אם הייתי אומר לך שאולי יש לך הכל גם אם אתה נוסע? האם היו לך דרכי העיכול לספר להורים שלך, לצאת נגד הנורמה כמו גם להפסיק את המשימה שלך לנסוע כמו גם לא להתחתן בגיל 25 עם זאת עדיין מצליח? להלן חמש ההצעות בדיוק כיצד תוכלו ללהטט את הכל:

תוכן העניינים

1. הבן את עצמך
2. תכנן את הטיול שלך
3. עמדו על ידי הרשעותיכם
4. השתמש בחווית הנסיעה שלך ב- CV שלך
5. תיהנו מחייכם במלואם, עכשיו!

1. הבן את עצמך

צילום של אנדריי! CC BY-SA 2.0

אתה צריך להבין מי אתה. האם אתה מסוגל להתמודד עם מצוקות בלבד? האם אתה עצמאי או שאתה דורש הרבה אנשים בסביבה באופן קבוע? הכרת עצמך כמו גם לאן אתה הולך תסייע לך להתכונן ליעדים העתידיים שלך.

2. תכנן את הטיול שלך

צילום: הפארק הלאומי גרנד קניון CC על ידי 2.0

מרבית האנשים, ובמיוחד הפיליפינים הישנים יותר רואים תרמילאים “פגלאיות או לקוואטסה.” כאילו זה שלוחה של פינוק הרגע. זה לא נכון. נסיעה היא פעילות מסודרת כמו גם מאורגנת או אורח חיים אם אתה רוצה להיות מטייל מרוצה. טיולים או תרמילאים אינם חופשים. תכנן את ציר הזמן שלך, חסוך כסף כמו גם חקר חקר את היעד שלך.

3. עמדו על ידי הרשעותיכם

תמונה של המציאות תשחרר אותך! CC BY-NC-ND 2.0

הדרישה שלך לעמוד בקרקע שלך. הרבה אנשים לא יבינו את החלטתך לנסוע. חלקם ימעיטו בכם. הדרישה שלך להיות חזקה כדי להבין מה אתה עושה היא הטובה ביותר כמו גם לעמוד על פי ההרשעות שלך.

4. השתמש בחווית הנסיעה שלך ב- CV שלך

צילום על ידי Sofitel So Mauritiusccc by-nc-nd 2.0

רק מכיוון שאתה מטייל לא מרמז שאתה מבזבז את חייך. כן, אנו מספקים את 9-5 המשרות שלנו, אולם כמטיילים, אנו רוכשים ניסיון עבודה 24/7. בסופו של דבר היינו בעלי תושייה. גלה שיטות שונות כדי להתפרנס תוך כדי המשך ליעד הבא שלנו. מעסיקים רבים רואים את שנת המרחב של הנסיעות כחווית חיים חשובה. אם אי פעם תעלה בראיון למשימות, ריגוש אותם מתוך הבנתך את העולם כמו גם הראה להם שהנסיעות הפכו אותך לעובד קשה, אדם בעל תושייה במיוחד שיהיה החזקה חשובה לכל סוג של חברה.

5. תיהנו מחייכם במלואם, עכשיו!

תאמינו או לא, נסיעה מצוינת לביטחון שלכם כמו גם לערעור מין. שום דבר סקסית יותר מגברת שיכולה לצלול לצלול או לטפס על מקצ’ו פיצ’ו. כמו גם גברים שיכולים לטייל באופנוע ברחבי הארץ לשמור על המראה הקשה הזה כל כך מושך.

תמונה מאת דן אברמוביצ’י CC BY-NC-ND 2.0

אתה צריך להרחיב את האופקים שלך כמו גם לספק אנשים שונים מהליכת חיים שונה. איזה מיקום או שיטה טובים בהרבה כדי לספק את העתיד כמו חייך. אפילו טוב יותר, אם אתם נוסעים יחד, אין דבר טוב בהרבה מבונה חיבורים שנוסע.

מחפש מאמרים אחרים? בדוק את מדריכי הנסיעות DIY שלנו ברחבי העולם ומדריכי העיר (דברים מדהימים להופיע בכל יעד). עבור מיקומים נוחים כמו גם אקסטרווגנטיים כדי להישאר בזמן נסיעה, הנה הרשימה האולטימטיבית שלנו של אכסניות טובות כמו גם מלונות!

על הכותב

מרי ג’יין הורנילה, אני בת 34 עכשיו, תרמילתי תרמיליות ברחבי ניו זילנד, אירלנד, כמו גם דרום אמריקה, כמו גם טיילתי עוד יותר. יש לי תואר אוניברסיטאי כמו גם עבודות כאחות מוסמכת. אני נשוי חמש שנים כמו גם בת מקסימה. עדיין יש לי טונות של נסיעה של מיילים לפניי. אני לא אתן לחיים לעבור אותי. אני אשמח בכל שנייה כמו גם כל כך צריך לך.

האם אתה בפינטרסט? הצמיד את אלה!

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *