כיצד לספארי במזרח אפריקה

עודכן אחרון: 02/03/2020 | 3 בפברואר 2020

לקניה כמו גם לטנזניה יש כמה אפשרויות ספארי פנטסטיות למזרח אפריקה, כמו גם ליעדים שרציתי זה מכבר לבקר בהם. אני לא לבד. רבים מכם שאלו גם על מיקומים אלה. אז הזמנתי את מארק ווינס מהגראתולוגיה לחלוק את החוויה שלו כמו גם טיפים בדיוק כיצד לנסוע באזור זה, לראות בעלי חיים, כמו גם לא לבזבז המון כסף!

מעט פעילויות מגיעות לראש רשימות המכולות כמו ספארי. זו חוויה מבוקשת על ידי אנשים בכל רחבי העולם, אילו באפשרות לכל החיים למצוא עסקה כדי להתמודד עם בעלי החיים המלכותיים והמשגיעים ביותר של כדור הארץ שלנו.

ספארי אפריקני הוא אפשרות מרגשת לראות חיות בר עוברות על חיי היומיום שלהם בסביבתם הטבעית, וזו הסיבה שהם אחת הפעילויות הבולטות ביותר ביבשת.

במזרח אפריקה (במיוחד קניה כמו גם טנזניה) יש מגוון גדול של פארקים לאומיים המציעים סיכויים הרפתקניים לראות את חיות הבר מקרוב.

מחקר רב של מחקר כמו גם תכנון, עובר על סידור של ספארי לחלוטין, לבחור באיזה מילואים של משחק לבקר, כמו גם לגלות תחבורה כמו גם לינה.

בדרך כלל השוק אינו מתאים היטב למטיילים לאורך זמן בתקציב הדוק. הספארי המזרח אפריקני בדרך כלל מתאים לתיירים מתקדמים שרוצים חופשה מהירה כמו גם לבחור להזמין מראש טיול צרור כלול בלי להאמין הרבה לגבי העלות.

למרבה המזל, ישנן מספר שיטות לחסוך כסף בספארי אפריקני. בפוסט זה, אני אראה לך בדיוק איך לתכנן ספארי מדהים במזרח אפריקה מבלי לשבור את הבנק!

תוכן העניינים

סיורי חבילה: כל מה שתדאי לדעת

איך לעשות ספארי DIY

3 דברים להבין לגבי ספארי

7 טיפים לספארי

דאגות נפוצות בספארי

סיורי חבילה

יש אינספור עסקים המציעים צרורות ספארי לתיירים שרוצים לשבת כמו כן להימנע מלביצוע כל סוג של תכנון. סיורי ספארי אלה הם מעשיים במיוחד כמו גם שווים את הכסף אם אין לך זמן לחקור או אם אתה רוצה למנוע טרחה פוטנציאלית.

Bundle Bundle מציעים עלות אחת, כמו גם בדרך כלל מכסים כל מה שהאיסוף לירידה (אפילו משדה התעופה), כולל אוכל, עמלות, תחבורה, כמו גם לינה. היו מוכנים להוציא סביב 200 $ – 500 $ USD בכל יום לספארי צרור. הם לא זולים!

עם חברת סיור בצרור, תוכלו להצטרף לקבוצה עם מסלול שולל מראש (בחירה פנטסטית למטיילים סולו), או שתוכלו להתאים אישית צרור ספארי עם מסלול טיול לטעמכם (הבחירה הזו עובדת מיטבית אם אתם כבר מטיילים עם קבוצה).

שני משאבים מצוינים למידע נוסף על סיורי ספארי הם איגוד מפעילי הטיולים בקניה, שמובנים בצורה טובה בהרבה כקאטו, כמו גם איגוד מפעילי הטיולים בטנזניה. שני הארגונים שואפים לקדם כמו גם לספק אמינות לעסקי Safari השומרים על רמת שירות גבוהה כמו גם יחס ערך למחיר פנטסטי. אתה יכול לגלות שם רשימת עסקים.

ספארי עשה זאת בעצמך

אפשר לעשות ספארי לבד, עם זאת זו הרבה יותר עבודה. הנה בדיוק איך אתה יכול לארגן ספארי משלך:

שכור רכב משלך
כמעט כל פארקי המשחק מאפשרים לך לנהוג ברכב משלך. זה פותח סיכויים לחסוך קצת כסף, בנוסף לאפשר לרבגוניות רבה יותר לעשות בדיוק את מה שאתה רוצה. אתה יכול להשכיר רכב כמו גם לנהוג בעצמך או להשכיר רכב עם נהג במשרה מלאה (זה בדרך כלל עולה 20-30 $ ליום נוסף).

ניתן לשכור רכב שטח בן חמישה מושבים תמורת 75–200 דולר ליום, תלוי בסוג הרכב. החברה, מסיבות אבטחה, זקוקה למסלול מסוים המפרט לאן אתה מתכנן ללכת, את מספר הנוסעים, כמו גם את משך הזמן שאתה מתכוון להשכיר את הרכב.

דִיוּר
ישנם הרבה לודג’ים, מלונות, כמו גם אפשרויות מחנה מתקדמות לבחירה, תלוי בפארק שתבחר. דרישת חללי מלונות להזמנה מספר שבועות מראש, במיוחד בעונת השיא. המחירים מתחילים ב 80 $ דולר כמו גם לעלות משם.

אם אתה מטייל הרפתקני שאוהב להיות קרוב לטבע כמו גם יכול להתמודד עם יללות בעלי החיים בלילה, קמפינג הוא אפשרות נוחה פנטסטית. בקניה, הפארקים הלאומיים העיקריים המציעים אפשרויות קמפינג הן הפארק הלאומי הכניסה לגיהינום, צבו מזרח, ההר קניה הפארק הלאומי, אגם נקורו, אמבוסלי, כמו גם הפארק הלאומי אברדאר.

יש צורך בהיתרים כמו גם ניתן לארגן במשרד שירות חיות הבר של קניה בניירובי לפני שיצאו לדרך. ההוצאה לקמפינג היא בסביבות 25 דולר דולר למבוגר ללילה.

בטנזניה מוצעים אתרי קמפינג בפארקי משחק בחירה כמו גם המוזמנים הטובים ביותר מראש. קמפינג מותר בשמורת משחקים בסלוס בשני אזורים ייעודיים: התנהג גשר כמו גם לוס אנג’לסke Tangalala. personal camping costs around $20 USD per night per person as well as must be arranged either in Dar Es Salaam city center before going to the park, or at Matambwe or Mtemere entry stations at the Selous reserve.

Planning Your Safari: things to Know

National park entrance fees
Fees for national parks are charged by the day. a few of the smaller parks, like Nairobi national Park (Kenya) at $40 USD per day, or Mikumi (Tanzania) at $30 USD per day, are less costly options.

Other more famous parks like Maasai Mara (Kenya), Serengeti (Tanzania), or Ngorongoro Crater (Tanzania), can expense upwards of $60 USD per day, depending upon whether it’s high or low season. If you’re driving your own vehicle, there are separate vehicle charges as well, frequently at $30–40 USD per day.

The time of year matters
Dry season (June–October) is usually the very best time of the year to see wildlife, however it’s likewise the most costly as well as busiest time of year. You requirement to choose what works finest for your routine as well as your money. If you can, think about going on a safari just before high season kicks in.

Good guides go a long way
Your safari guide will attempt to show you the east African huge 5: lions, leopards, elephants, buffaloes, as well as rhinos. However, there are many other big-ticket animals that are incredible to see, including cheetahs, hyenas, hippos, giraffes, jackals, crocodiles, as well as scores of antelope as well as gazelle.

Usually, your driver will double as your guide. It can be difficult to discover a great guide, however browse around for a driver as well as verify that he has a cunning eye for spotting wildlife.

To do this, discover an experienced driver with an official tour guide license. You can likewise browse KATO as well as TATO (mentioned above) for suggested guides that are experienced at discovering wildlife. Unofficially, people from the Maasai tribe are understood for their incredible animal-tracking skills.

7 tips for going on Safari in east Africa

To assist you make the most out of your next safari in east Africa, right here are some important tips:

Charge your camera – Make sure you have a fully-charged camera, in addition to a spare battery as well as additional SD cards. You don’t want to miss that perfect shot!

Bring motion-sickness pills – Bouncing around in a jeep all the time can make some people nauseous. If you get vehicle ill easily, prepare accordingly.

Find an honest driver – All as well often, safari drivers will try to get as well close to the animals, which disturbs them as well as normalizes get in touch with with humans. book your safari with an honest business that is concerned with the animal welfare.

Buy travel insurance coverage – While the chances of something going wrong are slim, it never hurts to be prepared!

Prepare for dust – It can get dirty in your vehicle as you bounce along the dirt roads. Bring sun glasses to cover your eyes as well as a bandanna or scarf for your face.

Dress in layers – The mornings on safari can be awesome (especially if you’re starting early) so bring a sweatshirt or light jacket.

Bring lots of water – Your guide and/or driver will likely have water as well as food for you, however bring additional won’t hurt. pack a water bottle in addition to some snacks, just in case.

African Safari FAQ

How much do you tip a safari guide?
Generally speaking, you’ll want to tip between $5-10 USD each day for your guide as well as driver (more if they were excellent, as well as less if it was just a half-day trip).

Which safari is much better Kenya or Tanzania?
Both countries offer incredible experiences, so there is no wrong answer. Kenya is frequently a bit cheaper, however you can discover incredible game drives in both countries.

What should I wear on safari in Kenya?
It’s likely going to get warm, so gown for the season. You’ll be in a vehicle most of the day so gown for comfort. Make sure to bring a sweatshirt or light jacket as it can get awesome in the mornings when you’re just starting out. Also, bring a hat an sunscreen.

Is Tanzania risk-free for tourists?
כֵּן! Tanzania is rather safe. As long as you method typical sense, you won’t run into any type of trouble.

What injections do you requirement for Tanzania as well as Kenya?
It’s suggested that you have shots for hepatitis A, hepatitis B, typhoid, cholera, yellow fever, polio, as well as MMR (measles, mumps, as well as rubella). When visiting Tanzania, you’ll be needed to show proof of a yellow fever vaccination if you’re showing up from a country with a danger of the illness (so, for example, if you’re visiting Tanzania from Kenya, you’ll want to make sure you have proof of your vaccination).

***
There’s always something interesting to experience on a safari in east Africa. If you can make the most of your east African safari by doing some pre-planning, you’ll have the experience of your life!

Yes, a safari isn’t the most affordaפעילות BLE – עם זאת זו אמצעי אפשרות לכל החיים לראות כמה מחיות הבר המדהימות ביותר כמו גם נופים בעולם. על ידי עמידה בטיפים כמו גם לייעוץ לעיל תוכל להפיק את המרב מהספארי הבא שלך במזרח אפריקה – הכל תוך חיסכון של קצת כסף!

מארק ווינס הוא חובב נסיעות תרבותי מגודל אפריקני וכן אנין אוכל רחוב שאוהב לבדוק את הצד האזורי של הנסיעות. הוא חולק את הרפתקאותיו בנושא הגירה.

הזמן את הטיול שלך לאפריקה: טיפים לוגיסטיים כמו גם טריקים
הזמן את הטיסה שלך
השתמש ב- Skyscanner או ב- Momondo כדי לגלות טיסה לא יקרה. הם שני מנועי הדפדוף המועדפים עלי מכיוון שהם גולשים באתרים כמו גם בחברות תעופה ברחבי העולם, כך שתמיד לא תבין שום אבן לא פונה. התחל עם SkyScanner ראשונה מאוד, למרות שיש להם את טווח ההגעה הגדול ביותר!

הזמן את הלינה שלך
אתה יכול להזמין את ההוסטל שלך עם OstelWorld מכיוון שיש להם את המניה הגדולה ביותר כמו גם עסקאות משובחות. אם אתה רוצה להישאר במקום אחר מלבד אכסניה, השתמש ב- Booking.com מכיוון שהם מחזירים בעקביות את המחירים הזולים ביותר לבתי הארחה כמו גם מלונות לא יקרים.

אל תזכרו את ביטוח הנסיעות
כיסוי ביטוח נסיעות יגן עליך מפני מחלה, פציעה, גניבה, כמו גם ביטולים. זו ביטחון מקיף במצב כל דבר משתבש. אני אף פעם לא יוצא לטיול בלעדיו כיוון שהייתי צריך לנצל אותו פעמים רבות בעבר. העסק המועדף עלי שמציע את השירות הטוב ביותר כמו גם הערך הוא:

אגף בטיחות (לכולם מתחת 70)

להבטיח את הטיול שלי (לאלה מעל גיל 70)

Medjet (לכיסוי חוזר נוסף)

מחפש את העסק הטוב ביותר לחסוך איתו כסף?
עיין בדף המשאבים שלי לקבלת העסק הטוב ביותר לשימוש כשאתה נוסע. אני מפרט את כל אלה שאני משתמש בהם כדי לחסוך כסף כשאני בדרך. הם יחסוך לך כסף כשתטייל גם כן.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *