קו פנגן, תאילנד – התנסות במסיבת הירח המלא

בבלוג האחרון שלי כתבתי על מסיבת הירח המלא בה אנו הולכים להשתתף; מה שחשבתי שנתקל בו, מה חשבתי שאנחנו מצפים (בעיקר שנשנא את זה). אני לא מחזיר את כל הדברים השליליים שאמרתי על זה; כן, עדיין הייתה אותה מוזיקת ​​נלהבת/טראנס מחרידה; כן, הרבה אנשים עשו סמים; כן, הרבה אנשים עדיין קמו עד הלילה שלאחר מכן; כן, היו שם הרבה אנשים צעירים יותר. אבל, זה [התברר שהוא] אחד הדברים הטובים ביותר לעשות בקו פנגן!

עם זאת, מצאנו מוזיקה שאהבנו, היה לנו לילה פחות סמים על ידי דבקות באדום בולס, בקארדי ומיץ, הלכנו לישון לפני שהשמש עלתה ומצאה כמה אנשים מגניבים איתם. זה למעשה [התברר שזה] אחת המסיבות הטובות ביותר שהיינו בהן, והיא אחד הדברים הכי מגניבים לעשות בתאילנד.

החוף היה מרופד בברים, שכולם נשפכו על החול, וניגנו סוגים שונים של מוזיקה. היו דוברים מאסיביים שהוקמו על החוף ואנשים היו בכל מקום – למסיבה הזו היו בערך 20,000. מצאנו בר (קקטוס) שמנגן מוזיקה די טובה אז הרדנו מחוץ לאותו הלילה, יצאנו לרחובות מדי פעם למלא מחדש את משקה דלי טירת החול שלנו, או להשיג קצת בירה מה 7- 11.

[WIDGET ID = ”ShortCodes-ultimate-5 ″]
אורות שחורים היו בכל מקום ולכן כל אנשי המסיבה חבשו כובעים זוהרים, מקלות זוהר וכיסו את גופם בצבע גוף בהיר שחור. השתתפנו גם בזה. ניק לבש כובע כדור העשוי ממקלות זוהר, שלמים עם משקפי שמש מאסיביים, מצחיקים, זוהרים, זוהרים (רק החישוקים כמובן) וניצול גופו עם דגל קנדי, עיזים עוסקים על גבו ותאריכי הנסיעה שלנו למעלה הזרוע שלו.

לבשתי גופייה אז ניק צייר דגל קנדי ​​מסיבי על החלק העליון של החזה שלי, זרועותי צבועים על חפצי נסיעות ולבשתי כובע פדורה שנצבע בעבר עם אותו צבע זוהר – בדרך כלל רק עיצובים ו זה אמר מסיבת ירח מלא (רק למחרת התפכחתי שהבנתי שזה אמר “2011” במקום 2012!).

הירח המלא .. זה הולך להיות לילה נהדר

המסיבה הייתה פיצוץ. כולם ייצגו את מדינותיהם בקול רם וגאה. הקנדים היו במלוא העוצמה. מישהו תכנן דגל בעזרת מקל במבוק מסיבי כצוות והיה לו דגל קנדי ​​בקצהו, פגשנו כל כך המון ארץ עמיתים באותו לילה, והכל עם אותו דגל צבע גוף או “קנדי ‘אה?” כתוב על כולם.

השבדים ייצגו גם כן די קשה, כולם הגיעו לרחובות הצדדיות למסיבה המזמרת בשפתם, דגלי הכחול והצהוב שלהם הוצגו בכל גופם. הברזילאים הצטופפו בכל רחבי הרחובות, נשק זה סביב זה, קפצו למעלה ולמטה וקראו בפורטוגזים … שלמים עם גופיות כדורגל המצוירות על החזה והגב שלהם, טיפוסיות!

☞ ראה גם:

הדברים הטובים ביותר לעשות בבנגקוק – 13 המובילים שלנו!

דברים לעשות בצ’אנג מאי – אל תחמיצו את 17 הדברים האלה

תרמילאים תאילנד – מדריך הנסיעות המרבית

מקומות לבקר בהם בתאילנד – 15 הבחירות המובילות שלנו

דברים לעשות בתאילנד – אלה 25 המובילים!

הישראלים, שבדרך כלל שולטים באי, כולם הופיעו ומספרם את כולם שם. אנשים ממדינות ומירוצים שונים התפעלו זה מזה ביצירות אמנות, בדיחות, ריקודים וצחקו יחד, זה היה מדהים.

בסופו של דבר פנינו הביתה בסביבות השעה 5:00 בבוקר. הייתי מרופד. כל התמונות מאותו לילה היו שם, חלקן מפלילות, חלקן לא. כל הזיכרונות, העדויות והזמנים הטובים נעלמו, ככל הנראה קבורים בחול או נשטפים לים.

אולי זה לטוב. כמו שאבא החכם שלי אמר “אולי מה שקורה בתאילנד צריך להישאר בתאילנד”. לכן, כולכם תצטרכו להשתמש בדמיונות שלכם כדי לדמיין את המסיבה האפית הזו. זה היה אחד לספרים.

התעוררנו למחרת בבוקר, צבע גוף עטוף בעורנו, חול על פנינו, התגלגל והלכנו לראות את הקטל מהלילה הקודם. החוף היה זרוע בבקבוקי בירה, קשיות, דלי טירת חול, חולצות טריקו וכל כך הרבה כפכפים. היינו מותשים והנגאובר כך שהיום בילה בדרך כלל על שכיבה על החוף והולך לשחייה המוזרה. לקחנו אופנוע לתחנת המשטרה כדי לבדוק אם המצלמה שלנו הונחה, ללא מזל.

אין כמו טלטול אבטיח לריפוי הנגאובר

היינו לעלות למחרת בבוקר בשעה 5:00 בבוקר לנסוע מקו פנגן לקואלה לומפור במלזיה. ארזנו את התיקים שלנו ונפרדנו מהבקתה שלנו, מקום שהיה ביתנו כמעט חודש.זה הולך להיות יום נסיעות ארוך מאוד.

אוהב את זה? להצמיד אותו! ?

הצהרת אחריות: עזים בדרך היא מקורבת באמזון וגם שלוחה עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מרוויחים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו ורוכשים מאותם קמעונאים.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *