טיול ברציפים באיסלה הולבוקס: מנסה למצוא את מלכודת היום

אם יש דבר אחד שכולם חייבים לנסות לעשות כשנשארים ליד החוף, זה לדפדף אחר הדייגים האזוריים שמביאים לתפוס את יְוֹם! עשינו זאת בכמה מדינות עכשיו כמו כן, קיבלנו החלטה לנסות את זה שוב במהלך שהותנו באי הולבוקס במקסיקו .. כמו שאנחנו באמת שמחים שעשינו.

חפש את הדייגים כדי להשיג את הדג הכי טרי
אם אתה מסתובב סביב הרציפים, או מדבר עם כל סוג של המקומיים, הם יבינו איפה הדייגים מביאים את השפע שלהם. זה מסייע להבין כמה מילים בשפה האזורית בקנייה כדי להתמקח על העלות – שכמעט תמיד יוגבר עבור זרים. תלוי איפה אתה נמצא בעולם, אתה חייב להיות מסוגל להשיג דג בינוני בכ -3 $ במקסיקו.

אל תפחית את זה!
פשוט הצבע על הדג שבחרת, הסכים על מחיר, לבשל אותו כמו גם פרסטו, ארוחת ערב!

… או בדרך כלל זה כל כך קל. במקרים מסוימים, הדגים לא היו מרופדים או הוגדרו. תצטרך להשיג סכין כמו גם את הקצב בעצמך. למרבה המזל, אני לא צריך להריח את ידי של דגים, אני פשוט משאיר את העבודה המטונפת כמו המומחה, ניק.

ניקוי דג בשקיעה לא כל כך גרוע
בדרך כלל לשוק הירקות האזורי הוא בדרך כלל המיקום להתחיל לחפש ליווי לארוחה. אנחנו אוהבים להכין סלט טרי של מלפפונים, עגבניות, בצל, פלפלים כמו גם גזר. מערבבים הכל יחד עם מעט כוסברה, לוכדים במיץ ליים כלשהו כמו גם מטפטפים עם שמן. אורז, לחם, תפוחי אדמה מבושלים כמו גם ירקות מטוגנים מסתדרים היטב עם ארוחת דגים.

ירקות טריים בשוק
לא רק שכיף לצאת לחפש אחר דייג אזורי כמו גם להתמקח על התפיסה שלו, עם זאת אתה לא יכול לנצח את הטעם של דגים טריים בגריל או מטוגנים!

המוצר שהושלם!
אנו מציעים מאוד את השיטה העצמאית הזו ליהנות מארוחה. לעתים קרובות זה נהדר לבשל לעצמך כשאתה בדרך.

בדוק את הסרטון המהיר הזה של ההרפתקה הדגית שלנו!

כמו הפוסט הזה? להצמיד אותו!

הצהרת אחריות: עזים בכביש הן שותף באמזון כמו גם סניף עבור כמה קמעונאים אחרים. זה מציין שאנו מבצעים עמלות אם תלחץ על קישורים בבלוג שלנו כמו גם לרכוש מאותם קמעונאים.

Published

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *